Наталія Пухінда

Пухінда Наталія Миколаївна


Дата народження: 23.01.1955
Місто: Львів
Жанри: Живопис, графіка

ПРО МИТЦЯ

Наталія Пухінда проживає і працює у м. Львові. Народилась в центральній Україні – м. Кропивницький (Кіровограді), де і закінчила в 1970 році художню школу.
У 1975 р. закінчила Одеське державне художнє училище ім. М. Б. Грекова. У 1982 р. закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва.
З 1976 року приймає участь в мистецьких акціях.
У львівської художниці Наталі Пухінди дві пристрасті – антикваріат і квіти – символ краси миттєвої і вічної. У свої твори Наталя дуже прискіпливо добирає предмет до предмету, вибудовуючи з “уламків” минулого естетично і енергетичну “смачну” композицію. Всі учасники її натюрмортів: усі оці свічники, книжки, вази, годинники, дзеркала, музичні інструменти, карти і капелюшки… колись були фрагментами декорації у п’єсі життя людей, чиї реальні біографії назавжди залишились за кадром. Тож романтична уява художниці вільна компонувати з цих випадкових, переплутаних “пазлів” з різних часів і країн, власні, цілком переконливі історії. За допомогою свого улюбленого жанру -натюрморту- Наталія Пухінда пропонує сучасному поціновувачу, втомленому примітивом індустріального ширвжитку, згадати “золоті часі” ідеальної “співпраці” функціонального і декоративного.

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б