Олег Денисенко

Денисенко Олег Іванович


Дата народження: 27.03.1961
Місто: Львів
Жанри: Графіка, гесографія

ПРО МИТЦЯ

Народився Олег Денисенко 1961 року у Львові. У 1993 закінчив Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова. Його педагогами з фаху були: М. Таранов, О. Попов, П. Приведа. Член НСХУ (1999).
Олег Денисенко – український художник, що здобув світове визнання. Володар понад 30 міжнародних нагород; дійсний член Академічного сенату Римської академії сучасних мистецтв; лауреат престижного гранту “Поллок-Краснер” (Нью-Йорк).
Авторський стиль визначає нетипове, але цілісне поєднання традиції та інновації. Суть творчості автора в рекомбінуванні класичних тем, значному символізмі, великій увазі до деталей, скрупульозності виконання та винайденні нових технік художнього виразу.
Займається естампом, живописом, бібліофільським виданням, скульптурою. Винахідник нового виду мистецтва – ГЕСОГРАФІЯ, що є унікальним у світі. Винайденню гесографії передували десятиліття творчих пошуків та експериментів Денисенка у різноманітних жанрах. Художники переконані, що це — інтелектуальний спадок для майбутніх поколінь, що представлятиме Україну на світовій мистецькій арені.
Роботи Денисенка знаходяться в колекціях Королівського палацу (Стокгольм), будинку-музеї Альбрехта Дюрера (Нюрнберг), Королівській академії (Лондон), а також у численних світових музеях, публічних та приватних збірках.

 

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б