Ігор Роп’яник

Роп’яник Ігор Остапович


Дата народження: 25.10.1957
Місто: Львів
Жанри: Живопис

ПРО МИТЦЯ

Ігор Роп’яник закінчив факультет журналістики Львівського державного університету. 23 роки працював у пресі . Член Національної спілки журналістів України. Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Пантелеймона Куліша (2020).
Художник понад 30 років працює в галузі станкового малярства, віддаючи перевагу жанрам міського і сільського пейзажу, натюрморту. Найулюбленіша тема у творчості митця – оспівування краси рідних Карпат та мальовничої української природи. На думку мистецтвознавців, пейзажі Ігоря Роп’яника за характером композиції і тонового вирішення кольорових плям близькі до творів українських художників-пейзажистів кінця ХІХ – початку ХХ століть.
Паралельно з набуттям журналістського фаху навчався у Московському заочному університеті мистецтв, брав приватні уроки у відомих львівських митців Володимира Ткаченка, Володимира Патика, Зеновія Кецала. Тоді ж, у студентські роки, у Львові відбулись і його перші персональні виставки, які отримали схвальні відгуки і високу оцінку глядачів
Нині художник працює здебільшого у жанрах міського й сільського пейзажу та натюрморту. За словами мистецтвознавців, пейзажі Ігоря Роп’яника за характером композиції і тонового вирішення кольорових плям близькі до творів українських художників-пейзажистів кінця ХІХ – початку ХХ ст.
Провів понад 13 персональних і брав участь у півсотні групових виставок, а також численних пленерах як в Україні, так і за її межами. Сотні картин художника нині знаходяться у приватних збірках, в тому числі за кордоном, у тому числі у приватних колекціях Польщі, Франції, Німеччини, Аргентини, Ізраїлю, Японії, Канади, США, Австрії, Словаччини, Хорватії, Бельгії, Росії, Люксембургу, Китаю, Голландії, Швейцарії, Італії, Великої Британії.

 

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б