Людмила Давиденко

Давиденко Людмила Іванівна


Дата народження: 28.12.1965
Місто: Львів
Жанри: Живопис

ПРО МИТЦЯ

Людмила Давиденко народилася у місті Білгород-Дністровський, Одеської області. Здобула освіту у Миргородському керамічному технікумі за фахом “Технології кераміки”, згодом у Львівській Академії Мистецтв на факультеті “Художня кераміка”.
Член спілки художників України.
Яскрава модерна художниця Людмила Давиденко малює олійними фарбами в оригінальній авторській техніці, працює у напрямку абстрактного асоціативного живопису, скульптури та кераміки.
Техніку нанесення ліній на полотно Людмила Давиденко називає «ризоми», що відповідає французькому терміну «rhizome» (букв. «кореневище», або система нелінійних зв’язків, яка розширюється в усі можливі сторони одночасно, і по-суті є безкінечною). Багатошарові, пульсуючі полотна з сплетеними лініями творять абстрактні композиції, образи і фігури.
Кожна її робота – це своєрідний філософський вислів, образи в них – дивні та зачудовані – здається, прийшли зі світу фантастики. Живопис Людмили, здатний розповісти про всі часи і явища, а витончена малярсько-пластична структура, наповнена глибинним рухом та дивною ілюзорною вібрацією поверхні, немов би заворожує.
Учасниця численних групових виставок, пленерів, переможниця премій і відзнак як живописець та скульптор. Серед них премія ім.Оноре де Бальзака організації «Альянс Франсез» (2013), диплом першого ступеня у арт-проекті «Абстрактне мистецтво-2019» (Івано-Франківськ), диплом міжнародної виставка абстрактного живопису «АРТ-АКТ 2019» (Чернівці) тощо. Відбулось більше 20-ти персональних виставок в Україні та за кордоном. Роботи художниці експонувались на ART ZURICH, Art Paris, RHY Art Fire Basel, відтак є частиною приватних колекцій в Україні, Польщі, Німеччині, США, Франції та Швейцарії.

 

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б