Олександр Сердюк

Сердюк Олександр Михайлович


Дата народження: 07.11.1982
Місто: Харків
Жанри: Живопис

ПРО МИТЦЯ

Олександр Сердюк народився в Харкові.
У 2002 році закінчив Харківське художнє училище. У 2008 році закінчив Харківську Державну Академію Дизайну і Мистецтв, де і працює на посаді доцента кафедри рисунку. Олександр – монументаліст, який отримав серйозну фахову підготовку в майстерні педагога Віктора Гонтарова.
Член Національної спілки художників України (2010). Заслужений діяч мистецтв України (2018).
Бере участь у всеукраїнських та зарубіжних виставках і пленерах із 1999 року. Роботи знаходяться в державних та приватних колекціях України, Німеччини, Китаю, Тайваню, США.
Творчість молодого українського художника — це пошук прекрасного, поштовх до роздумів та дій. Його пейзажі наповнені потоком світла, а символічні образи насичені такою динамікою, що може передати лише полотно. Автор підкреслює, що в його творах немає випадковостей: кожен штрих має ідею та мету.
Загалом творче життя Олександра Сердюка – це бурхливий потік образів та почуттів, наповнених енергією та позитивом. Його творчість дарує надію, обіцяє, що світло обов’язково переможе. І цей позитивний маніфест абсолютно щирий. Автор справді закоханий у життя, людей та природу, свій час присвячує подорожам та духовним практикам. Такий усвідомлений підхід до життя, відображається у кожному полотні.
Його творчості вирізняється різноманітністю мотивів, які складаються в унікальний візуальний текст буття, часу та простору. Сценічні сюжети митця будуються за допомогою вишуканих ліній, які охоплюють мальовничі поверхні, підпорядковують колір, тон, композицію. Олександр впевнений, що натхнення вистачить на кожен куточок у цьому світі, на кожну людину, відкриту до краси життя.

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б