Роберт Брайсон

Роберт Брайсон Мунро


Дата народження: 1826
Дата смерті: 1902
Місто: Лондон

ПРО МИТЦЯ

Роберт Мунро Брайсон (більш відомий як R. M. Bryson) – британський художник та гравер, народився у Шотландії у 1826 році.
Основний період його творчості припадає на 1855-1876 роки, коли Роберт поселився у Лондоні. Саме там він почав працювати на літографічну фірму Day&Haghe, широко відомою в ранньо-вікторіанському Лондоні. Фірма була заснована Вільямом Дейєм старшим – літографом і художником-акварелістом у партнерстві з Луїсом Хеґе. Вони друкували літографії на різноманітні теми, включаючи сцени полювання, топографічні види та жанрові зображення. Їх робота в ті часи вирізнялася надзвичайною технічною майстерністю, тож досягла особливої ​​популярності в торгівлі на території Англії. У 1837 році фірмі було надано статус «Літографів королеви Вікторії та вдовуючої королеви, королеви Аделаїди». Вільям Дей-старший помер у 1845 році, залишивши бізнес у руках свого сина Вільяма Дея-молодшого, відтоді компанія отримала назву Day&Son.
Роберт Мунро Брайсон помер у Холборні (Лондон) у 1902 році. Його нечисленні твори збереглися у Британському музеї, Королівській Академії Мистецтв, Національній бібліотеці Уельсу та декількох приватних колекціях.

 

 

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б