Алла Олексієва

Олексієва Алла Володимирівна


Дата народження: 15.12.1972
Місто: Київ
Жанри: Живопис

ПРО МИТЦЯ

Алла Олексієва – київська художниця, чий фігуративний живопис захоплює соковитістю барв та емоційною чутливістю. Художні образи авторства мисткині, переосмислені через напрям абстракції.
Абстрактні натюрморти, як сама художниця називає свої твори, зачаровують щирістю і приковують погляди. Інтригуюча феєрія форм і кольору, це відображення душі. За словами Алли: «Пензлем я не користуюся – тільки мастихін! Люблю яскраві фарби, ось яка я у житті, така й у картинах».
Майстерна техніка та вивірена естетика дарує відчуття затишку, тепла та щастя. Розсип витончених пелюсток і ювелірне нашарування фарб, об’єднані неординарними композиційними рішеннями, формують індивідуальний стиль Автора.
Художниця постійно експериментує, розширюючи спектр творчих пошуків. Створення серій робіт, об’єднаних спільною кольоровою гамою дозволяє творити різнопланові твори здатні знайти місце у серці кожного.
Її роботи – це не просто зображення предметів, це своєрідне віконечко у позитивний та яскравий світ, такий особливий і індивідуальний. Художниця вдихає в свої полотна життя, зрештою вони здатні випромінювати пульсуючу, сяючу енергетику.

 

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б