Юрій Савтер

Савтер Юрій Володимирович


Дата народження: 06.05.1988
Місто: Львів
Жанри: Графіка

ПРО МИТЦЯ

Юрій Савтер народився та проживає у Львові. Навчався у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша та Львівській Національній Академії Мистецтв на кафедрі художньої кераміки. Із 2011 до 2018 працював викладачем академічного рисунку в ЛДКУМ ім. І. Труша.
Творчу діяльність художник реалізує в сферах графіки, живопису, скульптури та стріт-атру. Був учасником місцевих, всеукраїнських та міжнародних виставок, пленерів, резиденцій, серед яких персональні у Львові та у Варшаві. Роботи знаходяться у приватних колекціях в Україні, Польщі, Німеччині, США, Туреччині.
Графічні роботи митця характеризуються докладністю, точністю, чіткістю. Для автора в його роботах є важливою основа та матеріали – папір для роботи має мати свою історію. Саме тому дуже часто графічні роботи об’єднує підклад у вигляді вінтажного паперу, інколи з уже нанесеними колись технічними кресленнями.
Ця зосередженість на повторенні визначає сенси, що виникають на поверхні старих інженерних креслень, фотопаперу чи пожовклого картону, якому не один десяток років.
Серія “Рідус” – це перманентна серія графічних робіт автора, лінії яких розвиваються, еволюціонують та змінюються разом із ним. У завершених роботах спостерігається різна динамічність, власне, як наслідок, а не першочергова ідея.

 

 

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б