Джованні Джакомо де Россі

Джованні Джакомо де Россі


Дата народження: 1627
Дата смерті: 1691

Місто: Рим
Жанри: Графіка

ПРО МИТЦЯ

Джованні Джакомо Де Россі – італійський графік, видавець та картограф. Жив і працював у Римі в другій половині XVII століття. Його батько, Джузеппе де Россі, був засновником найбільшої та найактивнішої друкарні у Римі. Джованні успадкував видавничу справу від свого батька. Завдяки своїй наполегливій праці та відданості він вивів підприємство на нові вершини.
Пізніше автор видав атлас “Mercury Geografico”, спільно з картографом Джакомо Кантеллі да Віньола у стилі бароко. В атласі було поміщено власні карти Россі, карти Кантеллі, а також карти Сансона і Бодранда.
Окрім карт, видавництво Россі виготовила величезний спектр гравюр, де відомі художники друкували свої роботи, серед яких були: Джованні Баттіста Піранезі, Бенедетто Кастільоне, П’єтро Теста та Джована Франческо Грімальді.
Компанія Россі продовжувала процвітати протягом кількох поколінь. У 1738 році вона була перейменована в Calcografia Camerale. Сьогодні видавництво Россі відоме, як Calcografia Nazionale – це музей, який зберігає, захищає та популяризує виняткову спадщину гравюр, малюнків, матриць і фотографічних творів, що є основною точкою відліку для документування та вивчення графічного мистецтва з шістнадцятого століття до сьогодні.

 

 

 

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б