Каміль Леопольд Кабелло-Лассаль

Кабелло-Лассаль Каміль Леопольд


Дата народження: 08.09.1839
Дата смерті: 01.09.1902
Місто: Париж
Жанри: Живопис

ПРО МИТЦЯ

Каміль Леопольд Кабелло-Лассаль – французький художник, спеціалізувався на інтер’єрних жанрових сценах, зображуючи молодих міщанок та їхніх дітей за домашніми заняттями.
Народився 8 вересня в Парижі у сім’ї Луї Симона Кабелло (1808-1885), котрий також був паризьким художником.
Після початкового навчання у свого батька Кабелло-Лассаль брав уроки у П’єра-Едуарда Фрера (1819-1886) у колонії художників Екуен.
Натхненний соціальним середовищем, у якому він жив, вишуканою та складною модою, яка у той час процвітала, він створював жанрові сцени у яких зображував жінок, які дбають про свій одяг або елегантно виступають у таких різноманітних місцях, як церква, музей чи сад.
У живописному відтворенні тогочасної дійсності, автор приділяв найбільшу увагу написанні облич та рук головних героїв, точній деталізації декоративних і побутових елементів розташованих у просторі: різноманітних гобеленів, килимів і меблів, котрі доповнювали атмосферу французької розкоші.
Ці зображення вишуканих інтер’єрів, були надзвичайно популярні в другій половині дев’ятнадцятого століття в Європі та Сполучених Штатах. Індивідуальні та сімейні портрети замовлялися представниками вищого суспільства, оскільки Прекрасна епоха відповідала золотому віку буржуазії, відносно мирному та стабільному періоду між великими європейськими націями та численним інноваціям у промисловості та технології, що сприяло подальшому вдосконаленню стандартів проживання вищого класу.
З 1868 року молодий художник регулярно виставлявся в Салоні французьких художників, окрім цього виставляв свої роботи у Ліоні, По, Марселі, Бордо та Діжоні. Отримавши нагороди на Салонах 1866 і 1872 років, художник став дуже відомим завдяки картині «Le salon de 1874», а у 1880 році він був названий кавалером ордена Почесного легіону.

 

 

 

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б