Петро Лебединець

Лебединець Петро Миколайович


Дата народження: 07.12.1956
Місто: Київ
Жанри: Живопис

ПРО МИТЦЯ

Петро Лебединець – художник-абстракціоніст. Він зводить колір в абсолют і звільняє його від форми і сюжету. Картинам притаманні широкі мазки, рельєфна фактура. Кольори нашаровуються, підсвічують один одного на полотні. Роботи одночасно делікатні і темпераментні, таємничі і правдиві. Їх зміст глибоко інтуїтивний, а композиція точна і раціональна.
Петро Лебединець народився у місті Мелітополь, Україна. З 1978-1984 навчався у Київському державному художньому інституті, що нині є академією, в майстерні педагога з живопису В. Шаталіна.
З 1990 року Член Національної Спілки художників України. З 1991 р. бере участь у виставках в Україні та за кордоном. Провів близько 40 персональних виставок в Україні, Франції, Німеччині, Швейцарії, США, Чехії. Отримав почесний приз на Міжнародній виставці «Сучасне мистецтво» в Ніцці (1996), почесний приз «Художник року» на Міжнародному арт-фестивалі в Києві (1997) та почесну грамоту учасника Арт-фестивалю мистецтв “Наша Спадщина”, Метрополітен Музей та Національний Арт Клуб, Нью-Йорк.
Художник живе та працює у Києві. Сам автор називає себе музикантом і своїм чудовим інструментом – пензель. Його полотна прикрашають музеї, галереї та приватні колекції по всьому світу. Роботи Лебединця можна побачити в Національному художньому музеї (Київ), Галереї «Inter Art Galerie Reich» (Кельн, Німеччина), Галереї «Martinez» (Канни, Франція), Віденському музеї історії мистецтв, в постійному представництві України при ООН, Українському музеї та Мерії Брукліну (Нью-Йорк, США), а також у різних куточках світу в складі численних приватних зібрань.

 

 

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б