Сергій Іванов

Іванов Сергій Ілліч


Дата народження: 10.09.1957
Місто: Львів
Жанри: Графіка, живопис, скульптура

ПРО МИТЦЯ

Народився в м. Кам`янець-Подільському у 1957 ріці. Навчався в Українському поліграфічному інституті ім. Ів. Федорова у Львові (сьогодні Українська академія друкарства). Після навчання, в 1982 р. повернувся в академію вже в якості працівника. З 1984 року займав посаду асистента, а з 1986 року – старшого викладача кафедри оформлення і ілюстрації книги. Сергій Іванов автор курсів з таких дисциплін як „Основи композиції” та „Естамп”.
У другій половині 1990-х художник зосереджується на творчій діяльності, та стає Членом Національної спілки художників України (1999), та згодом і Заслуженим художником України (2008).
Працює в офортних техніках глибокого друку, творить як малі графічні форми, екслібриси, так і живописні полотна, ілюстрації, скульптури. На сьогодні Іванов продовжує плідно працювати та вести педагогічну діяльність, виховуючи молоде покоління художників-графіків.
Його творчість вирізняється своєю оригінальністю та екстравагантністю. Авторський стиль формувався в українському середовищі 1982-1992 років, поєднавши в своїй творчості класичну фігуративність з активною побудовою композиції, в основу якої поставив категорії ритму, структури, конструкції. Всі ці засоби образотворчого мислення працюють на вираження ідеї художника, утворюючи єдину просторову модель. Згідно світогляду Іванова, художник має думати про функцію твору мистецтва, його етичні та естетичні наслідки, вплив на людину та її відношення до прекрасного.
Твори Сергія Іванова експонуються на виставках з 1976 року. Художник неодноразово брав участь у міжнародних заходах, серед яких Міжнародні бієнале екслібриса в Польщі, графіки в Іспанії, трієнале малої графіки, міжнародні виставки графіки та екслібриса тощо.
Починаючи з 1993 року Сергій Іванов мав близько десяти персональних виставок у різних куточках світу. Бере участь у численних міжнародних виставках естампу. Зокрема: в Україні, Норвегії, Швеції, Польщі, Данії, Німеччині, Словаччині, США, Великій Британії, Австрії, Японії, Кореї, Нідерландах, Іспанії, Італії, Франції, Бельгії, Македонії, Румунії, Фінляндії, Словенії. Серед нагород — перша премія на конкурсі імені фламандського поета Guido Gezelle (Бельгія), друга премія бієнале графіки (Італія).
Роботи Іванова зберігаються в приватних колекціях в Україні, США, Японії та інших країнах.

РОБОТИ МИТЦЯ

Slide Зацікавило
мистецтво?
info@homeofarts.com.ua +38 098 999 20 22 пн-нд 12:00 – 21:00 ТОВ «Львівський Дім Мистецтв»
вул. Cтрийська 202, б